Milknatur®

Fotogalerie     

  • Farma
  • Mléko
  • Mlékomaty
  • Zprovoznění mlékomatů
  • Milknatur pomáhá
připravuje se

výstřih - výstřih

25.11.2016


zobrazit video

 

milknatur maso - milknatur maso

25.11.2016


zobrazit video

 

milknatur mléko - milknatur mléko

25.11.2016


zobrazit video

 

TV ZAK - Reklamní spot

17.06.2015


zobrazit video

 

TV ZAK - Potraviny z regionu

17.06.2015

Oblíbený pořad TV ZAK "Potraviny z regionu" a náš příběh. Příběh opravdového mléka.


zobrazit video

 

Prima Cool - Těžká dřina v kravíně

19.03.2012

Líně / Praha – Práce v zemědělství je tvrdá. Ve středu 21. a ve čtvrtek 22. března se o tom mohli přesvědčit diváci televizního programu Prima Cool. Ten uvedl další díl z cyklu Těžká dřina, tentokráte s podtitulem v kravíně. Místem natáčení byla farma Milknatur z Líní na Plzeňsku. Televizní štáb v čele s moderátorem Romanem Buťou si vyzkoušel a natočil úplný příběh mléka od inseminace či rození telat až po stáčení mléka a rozvoz do plzeňských mlékomatů. Tento celý pořad si můžete shlédnout v archívu na http://play.iprima.cz/cool/236005/12317


zobrazit celý materiál

 

TZ - Farma Milknatur zahajuje rozvoz mléka až do domu

02.01.2012

Plzeň – Farma Milknatur z Líní na Plzeňsku získala na počátku prosince díky přísným hygienickým standardům a investicím do provozu statut mlékárny. Opravňuje ji nejen k výrobě mléčných výrobků, ale také aby mohla své čerstvé mléko Milknatur® stáčet a prodávat v lahvích. S tím farma začíná právě dnes. Plzeňanům i obyvatelům okolních měst a obcí nabídne prodej přímo z auta a přímo v jejich bydlišti. „Mléko až do domu“ je distribuováno ve dvoulitrových lahvích s uchem pro pohodlné nošení.


zobrazit celý materiál

 

Slavnosti mléka - Podívejte se na snímky

04.12.2011

Fotografie z akce Slavnosti mléka naleznete ve FOTOGALERII (vpravo) v části Mléko.
zobrazit celý materiál

 

Pozvánka - Farma Milknatur připravuje s partnery Slavnosti mléka

14.11.2011

Farma Milknatur a partneři si vás dovolují pozvat na Slavnosti mléka s oslavou 1. výročí zprovoznění mlékomatů v Plzni a s představením Regionálních potravin Plzeňského kraje. Slavnosti mléka se uskuteční před obchodním centrem Area Bory ve čtvrtek 24. listopadu od 12 do 17 hodin. Příchozí budou moci ochutnat čerstvé mléko Milknatur® i s ovocnými příchutě do mléka, dále jogurty, produkty oceněné jako Regionální potravina Plzeňského kraje a kvalitní pekařské a uzenářské výrobky.


zobrazit celý materiál

 

Milknatur v médiích - Plzeňský deník: Pavel Šrámek: Připravujeme nákup mléka bez peněz

19.03.2011

Teprve před čtvrtrokem se v Plzni objevily první tři stacionární mlékomaty. Za krátkou dobu si ale mléko z nich získalo takovou oblibu, že jejich provozovatel, farma Milknatur z Líní na Plzeňsku už obstarává další přístroje. Nejen o nich mluví v rozhovoru pro Plzeňský deník Pavel ŠRÁMEK, místopředseda představenstva farmy.
zobrazit celý materiál

 

Milknatur v médiích - R1 ZAK: Mlékomaty v Plzni trhají rekordy

19.03.2011

„Mlékomaty v Plzni trhají rekordy v prodejnosti.“ Těmito slovy začíná reportáž regionální televize R1 ZAK, kterou si můžete níže spustit.
zobrazit video

 

Milknatur v médiích - MF Dnes: Mléko pro plzeňské mlékomaty dávají krávy z Líní

19.03.2011

Technické vybavení skoro jako v laboratoři NASA. A stejně taková čistota. Tak vypadá výrobna mléka na farmě v Líních u Plzně. „Den co den ho zde stáčíme pro trojici plzeňských mlékomatů. Již čtvrtý měsíc,“ říká předseda představenstva firmy zemědělská výroba Milknatur František Sikyta.


zobrazit celý materiál

 

TZ - Obliba mléka Milknatur si vynutila instalaci nového mlékomatu. Stojí na Doubravce

10.03.2011

Masarykova třída na Doubravce je čtvrtým místem v Plzni, kde stojí mlékomat farmy Milknatur z Líní na Plzeňsku. Zájemce o čerstvé mléko budou v prvních dvou týdnech fungování seznamovat s automatem hostesky. Instalace zařízení je reakcí na rostoucí oblibu mléka Milknatur u plzeňské veřejnosti. Díky mlékomatům také vznikla od prosince na farmě čtyři nová pracovní místa.
zobrazit celý materiál

 

TZ - Na farmě v Líních stojí mlékomat. Funguje nepřetržitě

09.02.2011

Zemědělská výroba Milknatur dnes instalovala svůj první mimoplzeňský mlékomat. Stojí přímo v areálu farmy v Líních na Plzeňsku. Lidé v něm od zítřka pořídí jak jemně pasterované mléko Milknatur®, tak i prázdné litrové lahve. Provoz faremní prodejny tím ale nekončí. Stále nabízí jogurtové a kefírové kultury a pětilitrové kanistry. A v budoucnu se bude sortiment dál rozrůstat. Detajlní mapu umístění mlékomatu najdete v sekci Kontakty.
zobrazit celý materiál

 

Žádost o pomoc - Někdo ničí mlékomat a dobré jméno farmy

26.01.2011

V mlékomatu na Slovanech došlo v těchto dnech k opakovanému poškození vkladu mincí u výdejníku mléka, aby se mince zastavily uvnitř. Způsob nasvědčuje, že nejde o běžný vandalismus ale o úmyslné poškozování přístroje a dobrého jména farmy Milknatur. Z tohoto důvodu instalujeme do automatů mikrokamery a věc předáváme k šetření Policii ČR. Veřejnost žádáme o pomoc s hledáním „škodné“ a omlouváme se, pokud se někdo stal její obětí. V případě, že vám vznikla škoda, napište nám mail na info@milknatur.cz nebo na Facebook „Milknatur – opravdové mléko“ a my vám ji nahradíme. Na mail pište i případné informace týkající se možného poškozování automatu.


zobrazit celý materiál

 

Soutěž - Pošlete recept a jděte do divadla

21.01.2011

Máte rádi humor Boba Klepla a Evy Holubové?

A umíte připravit nějaký pokrm nebo likér z mléka?

Pak pro vás máme dvě vstupenky na talkshow obou známých herců s názvem Co jinde neuslyšíte 2. Představení se koná 21. února od 19:30 v Měšťanské besedě v Plzni.

Naši přátelé na facebooku se jej mohou zúčastnit zdarma.


zobrazit celý materiál

 

TZ - Mléko Milknatur je v prodeji přímo na farmě

17.01.2011

Líně – Farma Milknatur, provozovatel prvních plzeňských stacionárních mlékomatů, začala dnes prodávat mléko Milknatur® přímo na farmě v Líních na severním Plzeňsku. Mléko zde bude stát stejně jako v mlékomatech, tedy 20 korun za litr. V prodeji je mléko v lahvích o objemu jeden litr a v pětilitrových kanistrech. Zájemci zde mohou pořídit také mléčné kultury na výrobu bílého jogurtu a kefíru.
zobrazit celý materiál

 

Brzy uslyšíte - Milknatur chce zdraví pro děti

23.12.2010

Na vlnách rozhlasových stanic Evropa 2 a Radio Blaník se v těchto dnech objevuje reklamní spot na mléko Milknatur. Farma jím chce oslovit především rodiče školáků a předškoláků, pro které je mléko zdrojem důležitých výživových látek a napomáhá růstu a vůbec zdraví. Dětským hlasem spotu mléka Milknatur je Martin, který je i tváří naší kampaně a znáte jej z úvodní strany našeho webu nebo z polepů našich mlékomatů.


 

Milknatur v médiích - Český rozhlas Plzeň: Plzeň má nové mlékomaty

15.12.2010

Mezi nadojením mléka a jeho distribucí uplyne jen velmi krátká doba - maximálně šest hodin, takže jeho čerstvost je zaručena. Jsou to jediné automaty na jemně pasterované mléko nejen v České republice, ale v celé střední Evropě. V ostatních mlékomatech se prodává mléko syrové, které by se mělo před konzumací převařit. Litr šetrně pasterovaného mléka bude stát 20 korun. Každé zařízení má dvě výdejní okénka a jeden automat na prázdné lahve. Každý ze tří přístrojů bude mít kapacitu dvakrát 300 litrů a bude umět vydat libovolné množství mléka podle vhozené sumy mincí. Nové mlékomaty by časem mohly nabízet také kefírovou nebo jogurtovou kulturu, a lidé by si tak mohli sami doma vyrobit kefírové mléko nebo čerstvý jogurt.

 

Milknatur v médiích - TV Prima: Mlékomaty bez negativ

06.12.2010

Hlavní večerní zprávy TV Prima přinesly reportáž o slavnostním zprovoznění automatů na mléko Milknatur®, které začnou fungovat v Plzni nejpozději 13. prosince. Redakce popsala přednosti čerstvého mléka, které nabízí desítky českých mlékomatů, a vedle toho zdůraznila základní výhodu těch plzeňských, které jsou nyní unikátní v celé ČR. Celou reportáž lze shlédnout níže pomocí softwaru RealPlayer.
zobrazit video