Milknatur®

Jogurt

Jogurt

 


Milknatur Farmářský Jogurt z neodstředěného mléka

 

Tento bílý krémový Jogurt je vyroben z opravdového neodstředěného mléka. Množství tuku se mění každý den a obsahuje až 3,9%.

Je to stejné jako u našeho čerstvého neodstředěného mléka Milknatur. Množství tuku v nadojeném mléce je různé a mění se každý den. Záleží to především (pro někoho to bude znít možná tvrdě až vulgárně), na tom, co kráva či krávy v předchozích dnech sežraly. A to závisí i na mnoha jiných okolnostech jako např. na počasí, ročním období, i na tom, kolik která kráva v daný den nadojí, protože to ovlivňuje celkový průměr.    

Jogurt proto na rozdíl od mnoha jiných jogurtů na trhu, především těch s nízkým obsahem tuku, obsahuje vše, co obsahuje opravdové mléko a má obsahovat pravý jogurt.

Samozřejmě kromě mléka, mléčneho tuku a bílkovin v něm, rovněž také jogurtovou a probiotickou kulturu, tak důležitou pro dobré trávení a vůbec naše zažívací ústrojí. 

Pozor na některé nízkotučné jogurty na trhu, nejsou často vyrobeny z pravého mléka, ale z různých přídavných látek a umělých směsí.